Zuzana Bratová

Mgr. Zuzana Bratová

Jsem absolventkou jednooborového studia psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (2007). Již od studií jsem pracovala v organizacích zabývajících se pomocí lidem v náročných životních situacích (např. oběti trestné činnosti, domácího násilí), zprvu jako dobrovolnice. V tomto oboru pracuji i po ukončení studia a dále se věnuji i dobrovolnické práci.

V terapeutické práci využívám především postupů gestalt terapie. To znamená, že se společně s klientem hledáme, co v životě chce a potřebuje a co mu brání v tom, aby to uskutečnil a cítil se spokojenější.  Konkrétní postupy pak společně "šijeme na míru" konkrétnímu člověku.

Od roku 2010 jsem frekventantkou výcviku v gestalt terapii (Institut Dialog Brno).

Další kurzy a výcviky jsem absolvovala v oblastech krizové intervence, práce s traumatem a projektivních diagnostických metod (Rorschachův test).

Co nabízím:

  • individuální poradenství a terapii pro dospělé
  • krizovou intervenci
  • podporu v osobnostním rozvoji

Ceny:

Ceny uvádím za terapeutickou hodinu (50 minut). Vzhledem k tomu, že poradenské centrum není zdravotnickým zařízením, jedná se o služby za přímou platbu.

  • úvodní konzultace 200,-
  • individuální konzultace 450,- (studenti a matky na mateřské dovolené 350,-)

Způsob objednání:

Máte-li zájem o mé služby, kontaktujte mne prosím na uvedeném telefonním čísle. Pokud Váš telefon přímo nezvednu, je to proto, že se věnuji konzultaci s klientem. Ráda Vám zavolám zpět. Můžete také využít e-mailu.

telefon: 724 510 191

e-mail: bratova@portabrno.cz