Zuzana Bratová

Mgr. Zuzana Bratová - činnost ukončena

Vážení zájemci o konzultace, v danou chvíli nadále nenabízím své služby. V Brně však naleznete celou řadu dalších schopných odborníků. Kromě kolegyň uvedených na těchto stránkách, mohu jako další, ale zdaleka nikoli jediné, doporučit např. kolegy z www.terapiepodspilberkem.cz nebo www.psychologicka-terapie.cz. Věřím, že mezi nimi bude i člověk, který Vám bude podporou na Vaší cestě.

Jsem absolventkou jednooborového studia psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (2007). Již od studií jsem pracovala v organizacích zabývajících se pomocí lidem v náročných životních situacích (např. oběti trestné činnosti, domácího násilí), zprvu jako dobrovolnice. V tomto oboru pracuji i po ukončení studia a dále se věnuji i dobrovolnické práci.

V práci využívám především postupů gestalt terapie. To znamená, že se společně s klientem hledáme, co v životě chce a potřebuje a co mu brání v tom, aby to uskutečnil a cítil se spokojenější.  Konkrétní postupy pak společně "šijeme na míru" konkrétnímu člověku.

Jsem absolventkou výcviku v Gestalt terapii (Institut Dialog Brno).

Další kurzy a výcviky jsem absolvovala v oblastech krizové intervence, práce s traumatem a projektivních diagnostických metod (Rorschachův test).

Co nabízím:

  • individuální psychologické poradenství pro dospělé
  • podporu v osobnostním rozvoji

Ceny:

Ceny uvádím za konzultační hodinu (50 minut). Vzhledem k tomu, že poradenské centrum není zdravotnickým zařízením, jedná se o služby za přímou platbu.

  • úvodní konzultace 200,-
  • individuální konzultace 450,- (studenti a matky na mateřské dovolené 350,-)

Způsob objednání:

Máte-li zájem o mé služby, kontaktujte mne prosím na uvedeném telefonním čísle. Pokud Váš telefon přímo nezvednu, je to proto, že se věnuji konzultaci s klientem. Ráda Vám zavolám zpět. Můžete také využít e-mailu.

telefon:

e-mail: